Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Hidrogen peroksid za zube

mboss

Neznam trebam li ovdje postati temu, ali ako ne, mogu premjestiti.
Kupio sam hidrogen peroksid 3-postotni danas u ljekarni.. želim ga koristiti da bih malo izbjelio zubiće, jer sam pročitao da to pomaže u izbjeljivanju, na njemu piše kao da je antiseptik i da se njime liječe rane.. pitao sam ženu koja radi u ljekarni mogu li to za usta koristiti i ona je rekla da mogu, a kad sam došao doma na bočici piše "samo za vanjsku uporabu" ?! Neznam što sada, mogu li koristiti to bez brige?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pitanje nije za dermatologa.