Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Hiv simptomi

normalna20

Koji su prvi simptomi hiva.. citala sam da pise ima neka hiv akutna infekcija par tjedana nakon doticnog.pise neki simptomi ja nemam nista jedino grlo me bolilo limfni cvorovi nateceni,al to zato sto sam afte imala, to je meni inace..a drugo nista nisam imala ni bolove misicima ni osip suhi kasalj nis..dal se trebam testiram po ovom valjda ni nis kako vam se cini..

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaše pitanje je infektologa, a ne za dermatologa. Iako, gotovo sam siguran da nemate HIV.