Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Ispadanje obrva i trepavica

dora535

U zadnje dvije godine sam pod velim stresom (teška bolest u obitelji). Primjetila sam da su mi se obrve i trepavice jako prorijedile (skoro ih više i nema). Posumnjala sam na probleme sa štitnjačom, ali nalazi su u redu. Ovo mi već predstavlja veliki kompleks. Molim Vas za savjet što da radim.
Unaprijed zahvalna.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najbolje bi bilo da obavite pregled dermatologa, iako su često takve promjene otporne na liječenje i uzrok najčešće nije moguće pronaći.