Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Ispupcenje na usni

hulala1

Dobar dan, moje pitanje je vezi ispupcenja na donjoj usni. Naime, vec jedno mesec dana imam malo ispupcenje na usni, nije bubuljica ( pokusala sam otknuti, nije moglo, boli, kao izraslina malena napunjena vodom ) roze boje, mala je skroz, vise se vidi iz profila kao malo ispupcenje, i zaraste preko , al nikako skroz, stalno osjetim pod jezikom da zapinje. Ne boli ako ne kidam. Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći o čemu je točno riječ , ali vjerojatno se ne radi o nečem što bi zahtjevalo tretman.