Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kozica

Miro1981

Fali mi dio povrsinske kozice na penisu vec dvije godine.nastala je mehanickom masturbacijom.nikako da se taj dio koze obnovi, kao da je oziljak ostao.higijena penisa je redovita.http://imgur.com/bl7EqLf

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Da. Ostao Vam je ožiljak. Nažalost, tu nema pomoći.

Miro1981

Hvala doktore na odgovoru..brinulo me to zadnjih mjeseci. Znaci ako ga zelim ukloniti, ostaje mi jedino obrezivanje penisa..znaci ne trebam se nista brinuti, imam stalnu partericu godinu i pol dana.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nema razloga za brigu.