Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Krasta na glavi

123paulac

Postovani,
Prije mjesec dana primjetila sam krastu na glavi, ona je otpala ali otpala je i kosa oko kraste. Idem uskoro kod dermatologa mozete li mi reci koje bi mi pretrage trebali raditi (to ce mi biti prvi posijet dermatologu)?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći o čemu je riječ. Dermatolog će odrediti koje su pretragem potrebne (ako uopće jesu).