Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kvržica na penisu

otsegolectric666

Poštovanje!
Imam 17 godina i još nisam imao spolni odnos, ali prije par mjeseci stvorila mi se nekva rana na penisu. Nakon nekog vremena ta je rana zacijelila i nije boljelo, ali sada je to postala nekakva kvržica u promjeru od 1 cm i debljine oko 0.5 cm. Ne mijenja se vec neko vrijeme, ne boli niti peče. U zadnje vrijeme zna mi se otvoriti opet neka jako mala rana ali odmah zacijeli i ne manifestira se u ovakvu kvržicu. Trebam li biti zabrinut?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ako nije bilo spolnih odnosa, ne treba se brinuti. Može se mazati Bepanthen krema.

otsegolectric666

Hvala na odgovoru. Javit ću rezultate.

otsegolectric666

Evo slike http://imgur.com/03iZ7Wt

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o cističnoj tvorbi. Mazanje neće pomoći. Ako se ne bude smanjivala, dolazi u obzir manji kirurški zahvat kod urologa.

otsegolectric666

Je li to nešto ozbiljnije?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne, to je dobroćudna tvorba.

problem01

Pozdrav imam 15 godina, nisam imao spolni odnos. Pojavila mi se kvržila na penisu promjera 2 mm ( crvene je boje ). Trebam li se brinuti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne. Vjerojatno je riječ o normalnoj žlijezdi.