Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kvrzica na penisu

Jovan7

Dobar dan doktore pre 5-6 meseci me je u toku noci neki insekt ujeo u predelu penisa blizu testisa.Posle toga mi je nedelju dana bila kvrzica kao kod ujeda komarca i svrbelo me je, ali sam sacekao i proslo je. Ali iako me je svrab prosao ja i dalje imam kvrzicu u kozi na penisu koja je mala i nalazi se na istom mestu na kom me je ujelo komarac. Trenutno me to dosta brine posto ne znam sta moze biti. Hvala unapred.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nema razloga za brigu. To je česta pojava nakon takvih uboda. Nema potrebe niti mogućnosti za liječenje.

Jovan7

Hvala puno doktore a da li ima sanse da je to neka potkozna bubuljica i da li se moze kako brze sanirati?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne postoji "potkožna bubuljica" niti za to postoji neko liječenje. S vrmenom će se to vjerojatno smanjiti.

Jovan7

Izgleda da jeste neka vrsta bubuljice posto se danas iscedila kao i svaka bubuljica jedino me brine to sto dugo vec imam ovaj problem hvala jos jednom

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam nešto pobliže reći o tome.