Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

kvržica na penisu

ZANI06

Nakon zadnjeg spolnog odnosa s redovnom partnericom bez zaštite pojavila mi se kvržica točno iznad mokraćne cijevi, ne boli, ne svrbi, samo žari. Imam 47 godina. Izgleda kao nekakav žulj, ali ipak me zanima je li nešto ozbiljnije.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Očito je riječ o traumi kod spolnog odnosa. Promjena će se sama povući unutar 10 dana.