Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Kvržice na penisu

Ivan

vec otprilike godinu dana imam na penisu ovakve male ka prištiće!
dali je to opasno i kako to liječiti?imao sam to prije spolnog odnosa,ne boli me ništa, jedino kad idem stiskati.
to su kao mali prištići tvrdi, ali vidim po internetu da većina ima nešto slično tome!dajte recite malo vise nesto o tome!ali je to mozda sto sam citao na webu papilae corone glandis.
hvala

Dr. Dinko Kaliterna

Radi se o žljezdama lojnicama koje su normalna pojava na navedenom mjestu te se radi o estetskom problemu. Nema nikakve terapije.

pvo

Poštovani, pre tri-četiri dana pojavilo mi se zadebljanje iili bolje rečeno potkožna izraslina, odmah ispod glavića. Naizmenično se smenjuje osećaj svraba i blagog bola, ali ne traje konstantno. Čini mi se da se polako smanjuje, ali stvara neprijatan osećaj. Nadam se da su slike dovoljno jasne. Hvala unapred na odgovoru.
https://postimg.org/image/il4cr2xm7/
https://postimg.org/image/xv47y9t4f/

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na fotografijama nema znakova bolesti.

pvo

Hvala na odgovoru. Pozdrav.