Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Madež kod petogodišnjaka

MilanVu

Poštovanje!

Dijete mi ima madež na leđima i u zadnje vrijeme sam primjetio da je jedan mali dijelić tamnije boje nego što je bio. Madež je inaće smeđe boje. Ova promjena je na pogled crne boje. Madež je veličine 4 mm, simetričan i jasnih rubova. Svjestan sam da nije moguće na ovaj način dati neko preciznije mišljenje, ali Vam se obračam ako možete bar malo na osnovu napisanog iznijeti mišljenje o madežu i umiriti našu zabrinutost do pregleda dermatologa. Unaprijed zahvalan! Pozdrav!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Potreban je pregled dermatologa, jer se ovako ne može reći ništa konkretno. Bez pregleda bi bilo neozbiljno davati mišljenje.