Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Madež na ž.spolovilu

vanassa

Poštovani! Uvelikoj sam panici,imam 42 godine,već nekoliko godina imam na unutarnjoj strani stidne usne tamnu mrlju promjera možda 2 do 3 mm,nepravilnog oblika.Prije oko 2 do 3 mjeseca postalo je ispupčeno,tvrdo na dodir i isto gotovo crne boje.Neznam zašto do sad nisam reagirala al sad me uhvatila panika! Ne boli,ne svrbi al je tvrdo kao da će prsnuti! Molim Vas savjet!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam točno reći o čemu je riječ, ali potreban je dermatološki pregled.

vanassa

Hvala Vam! Da,shvaćam....Veliko hvala još jednom!