Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Mala bradavica

Ivan_DDDd

Dobar dan, prije 3-4 mjeseca mi se pojavila kao mala bradavica na palcu. Mislim nije prava bradavica nego sam kao malo ispupčenje. Moj prijatelj je imao to isto ali njemu je rasla i pojavljivale su se još veće. Meni ovo stoji ovako vec 4 mjeseca i to je to. Trebam li se briniti i postoji li neka alternativna metoda liječenja?
Hvala unaprijed.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ako je riječ o virusnoj bradavici (što Vam ne mogu reći napamet), ne trebate se brinuti. Najbolji način liječenja je krioterapija s tekućim dušikom.