Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

mladezi

trotoar

Dobar dan da li biste mi mogli reci da li ke ovaj nalaz uredan tm cutis reg. Retroauriculares susp.naerus roovucasus nadam se da se tako pise jer nalaz nije bas citak jos pise da je prisutna tj vidljiva tumefakcija mladez se nalazi iza uha bar mislim da je mladez velicine ljesnjaka promjera 2,5 cm svijetlosmedje boje siroke baze mirne okolne koze to imam od rodjenja a sa trudnoce mi je narastao unaprijed hvala na odg

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Takva dijagnoza ne postoji. Nešto ste krivo napisali. Najbolje da pitate za pojašnjenje liječnika koji je to napisao.

trotoar

Tacna dijagnoza D21 naevus retroauricularis I sin hvala na odgovoru

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Po tome je riječ o normalnom madežu.