Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

neka vrsta psorioze

morskipas74

devet mjeseci nakon mog rodjenja pojavlju neka vrsta psorioze i od tada se borim sa tim neko vrijeme je pomagalo malo na more i to nestane ali kratko nakon toga se koza pocinje susiti i dok se sve ne isusi tek onda moze se ponovo tom ekom metodom opet odstraniti ali zadnjih godina ni to vise ne pomaze za 39 godina potrosio sam krema kupki sve sto su tada doktori rekli probao sam zadnjih jedno deset godina sam odustao od svega ali evo opet pokusajem imam slike kako je sve to da se vidi ako nije problem da nekako dobijem vas mail da proslijedim to i da mi kazete vase misljenje

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moj mail ne možete dobiti. U svakom slučaju, psorijaza se danas može uspješno liječiti. Potreban je pregled dermatologa koji će procijeniti težinu bolesti, vidjeti koje ste terapije do sada koristili i odrediti odgovarajuću terapiju.