Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Nisko čelo

amarie

Smeta mi moje prilično nisko čelo te ga (kosu i sitne dlačice) rješavam pomoću trakica s voskom. Budući da je to nemoguće učiniti dok su dlačice male, a i stalno rastu, izgleda neuredno...
Zanima me da li je moguće problem riješiti laserskom depilacijom ili kako?!

dr. Krešimir Kostović

Dlačice uz rub vlasišta se mogu tretirati laserom, a kosa se u principu ne tretira laserom. Dakle, potrebno je odrediti granicu.