Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

osip

lora86

Poštovani, prije 5 dana bolila me je i pekla lijeva noga u području bedara, ali kao gornji sloj kože. Dva dana kasnije na području od oko 10 ak cm pojavio mi se crveni osip koje ne svrbi, nego me peče. Da li je potrebno posjetiti liječnika ili da čekam da prođe? I o čemu bi se tu radilo?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju Vašeg opisa, ne može se niti približno reći o čemu bi bilo riječ. Najbolje bi bilo da se javite liječniku.