Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

oštećena koža i podljevi na penisu

lixan07

Poštovani,
Unazad godinu dana imam probleme na koži spolovila,u početku u vidu ranice koja je pekla kasnije sa nekvim kanalićom na koži da bi kasnije izgledalo kao da se slini,nadalje je nastao podljev na dijelu gdje se spaja glavić i tijelo penisa sa donje strane kod odnosa zna prokrvariti ali zaustavi se krv odmah nakon odnosa( kondom) i nikako da prođe.
Bio sam kod urologa i dermatologa,dobijao sam bepanthen u početku,kasnije acidi borici,poslije tog liotongel + bioderma ?! Krema i acidi borici,malo se popravi i opet se javi problem pogotovo nakon odnosa.
U dječačkoj dobi operiram- hipospadija
Unaprijed hvala na odgovoru !!!!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o iritaciji koja se ponavlja nakon spolnog odnosa i koja će se ponavljati. Mažite Bepanthen kremu.