Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Otvorena rana na penisu

Dario4

Vec zadnjih 10 dana imam otvorenu ranu na kozi penisa... bila je manja sad se prosieila na dva do tri cm..bila je na njoj kao neka bila gusta sluz koja se nije dala skinuti sada toga nema a rana je tu...ne krvari ali pecka na dodir... to mi se javlja po prvi put ...nisam imao odnos zadnjih 30 dana ...imam 36 g...

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Morate se javiti dermatovenerologu. Moglo bi se raditi i o nekoj spolno prenosivoj bolesti.