Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

ožiljci od vodenih kozica

ivana

moje sedmogodišnje dijete je preboljelo vodene kozice prije 20 dana i ostali su vidljivi ožiljci na mjestima gdje su bile kraste. Ne znam da li su te kraste otpale same ili ih je ona sama skidala.
Da li će ti ožiljci s vremenom nestati ili se smanjiti i da li postoji nekakva krema kojom bi se oni ako ne ukolnili bar ublažili?

prof dr Jasna Lipozenčić

Od vodenih kozica ne ostaju ožiljci. Promejne koje mislite da su ožiljci, s vremenom će nestati.
Njegujte preostale promjene s vitaminskim kremama.