Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Ozljeda

www

Poštovani dr.,

oprostite mi unaprijed ako ću vam se krivim terminom izrazit ,nadam se da će te me razumjet.

Imam dečkića od 5 g., koji na leđima ima malu izbočinu, zadebljanje promjera 0,5 cm kao madež no svijetle je boje i malo hrapavo. Ne znam o čemu se radi?

Danas je pao s ljuljačke, skliznuo i malo se ogrebao preko majce po leđima i ozljedio taj dio. Pocrvenilo je i malo je razderao pa je bilo i malo krvavo.

Očistila sam i namazala sa Betrion mast koju imam kod kuće. Je li opasno i da li bih trebala do dr?

Hvala vam

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da ne trebate kod liječnika.

www

Hvala vam,

već nakon prvog mazanja Betrionom se ranica smirila, bila je više ogrebotina.

Molim vas možete li mi reći o kakvom se madežu to radi i da li je to uopće madež? Znači mala je izbočina na leđima, hrapava, promjera 0,5cm i blago crvene-više bljede boje? Dečkić je 5 g

Ima to već dugo, imam čak i ja.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je, ali kakav se ne može reći preko računala.