Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

papila corona glandis -hitna pomoć

marko

Zanima me na koji naćin odstraniti papilu corona glandis sa glavića penisa? Da li je moguće da papile same nestanu? Postoje li lijekovi ili masti za liječiti? Bio sam kod specijaliste i rekao je da je to bezopasno ali ja to želim odstraniti. Molim pomozite.

dr. Krešimir Kostović

Riječ je o varijanti normalnog, te promjene nije potrebno niti moguće liječiti. Promjene neće same nestati, lijekovi i masti ne pomažu. Ako se promjene fizički uklone, ponovo će istovjetne promjene nastati.