Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

pitanje

ksena

poštovani
na trbuhu i ispod grudi pojavilo mi se mnogo malih izrsalina poznatih kako kozje sisice,ne znam kako se zovu.imam osjećaj da se njihov broj povećava.užasno me smetaju i izrazito su ružne.kako i da li je uopće moguće riješiti ih se jer sam negdje čitala da je to gotovo nemoguće.nisam još dosad bila kod liječnika zbog toga ali budući da mi jako jako smetaju namjervam to učiniti.dotad,ima li pomoći kakvim preparatima.unaprijed hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod Vas bi se moglo raditi o mekim fibromima. Te promjene se mogu riješiti elektrokoagulacijom ili CO2 laserom. Kreme ne pomažu.