Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pomoć svrbež i bol

Antonija 25

Poštovani imam jedan problem. Naime od pocetka treceg mj lijecila sam se s nolicinom zog toga sto mi je u urinu nacena proteus mirabilis bakterija. Išla sam ginekologu obavio mi je briseve i imam i tamo bakteriju ureoplazmu urealiticus. Jucer sam pocela piti doksiciklin i koristiti betadin vaginalete. No prije tj dana imala sam odnos na suho..i jucer me je pocelo peckat...i boliti...i osjecam suhocu...da li ce mi ove vaginalete pomoci ili trebam opet ici ginekologu da me pregleda? Boli me samo dok hodam..(imam osjecaj kao da imam nesto unutra) i pecka dok se kupam i mokrim...molim pomoc! Hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaš problem je ginekološki, te se obratite na ginekološki forum.