Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Potkozna izraslina, bubuljica ili kvrzica na penisu

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nije ništa opasno, ali ako želite saznati o čemu je točno riječ, obavite dermatovenerološki pregled.

1989miloske

Imam neku crvenu bubuljicicu na glavicu sta to moze biti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

To je vjerojatno mala žlijezdica koja se nalazi u ovom području.

jurejure

Hvala vam puno doktore, Bog vas blagoslovio!

blacksoon

Izaslo mi na par mesta, po telu penisa kao potkozne bubuljice...ne boli, ne svrbi i ne smeta mi samo je mnogo ruzno estecki, i sve sam primetio prvo na dodir.Zanima me o cemu je rec, hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Riječ je o normalnim žlijezdama koje se nalaze u ovom području.

blacksoon

Pojavilo mi se na telu penisa, kao potkozne bubuljica.Ne boli, ne svrbi i to mi se povuklo posle par nedelja ali ostali su kao oziljici, sta bi to moglo biti, i sta bih mogao mazati?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Već samo Vam odgovorio na pitanje. Ako hoćete točno znati o čoemu je riječ , obavite dermatovenerološki pregled.

Neko123

Dobro vecer, ovako prije 2 tjedna su mi se pocele pojavljivati potkozni pristevi na mosnji koji su prelazili i na penis. Povukli su se ali su se ponovno pojavili. Uzasno svrbe. Zanima me dali je potrebno javiti se lijecniku i zanima me dali postoji neki uzrok koji mogu sprijeciti jer su se bili povukli i opet su se pojavili.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najbolje bi bilo da se javite liječniku da se vidi o čemu je riječ. Na temelju vašeg opisa to nije moguće.

dinob202

Pozdrav, imam 15 godina i na pocetku penisa imam neku kao bubuljicu ljubicaste boje. Pojavila se prije vise od mjesec daa i nikako ne prolazi a sada pulsira, iz nje tece malo krvi. Na dodir jako boli. Sta bi to moglo biti ako mozete pomoci?

Malke

Doktore pojavile su mi se ranice nakon masturbacije koje prodju za oko dan ipo i ponovo se pojave.. Takodje ispod glansa kao da se nalazi kvrzica , kao da je vena natekla , da li mogu da vam posaljem sliku da mi kazete o cemu je rec ? Hala unapred

nm107

Dobar dan, imam problem na polnom organu mi se pojavila kvrzica blizu glavica sa desne strane. Velicine je oko 3 mm pece me kada je pritisnem.Dali je to nesto ozbiljnije takodje nisam imao seksualni odnos nikad ali ne znam o cemu se radi.

Spark18

Dobro veče,
Pre dva meseca imala sam kandidu i prenela sam dečku, imao je jake simptome i dala sam mu cansten kremu i mazao se dve nedelje, svi simptomi su nestali ali su mu izašle bele kuglice ispod glave penisa, ne bole ga, ne svrbe i ne crvene se. Ne širi se, ali takođe se ni ne povlače, nažalost nemam slike ali da li to ima ikakve veze sa kandidom s obzirom da su mu izašle u kratkom vremenskom periodu ili je možda nešto drugo?
Hvala

spaceman010203

Poštovani doktore,
Imam neku bubuljicu, kvržicu veličine graška na mošnji (pod kožom) zadnjih 5 dana, na dodir ne boli, tek kad jače stisnem, probao sam stisnut i jedanput došlo malo gnoja ali nije se sve moglo istisnut a dalje nisam tiskao. Još je tu i ne povećava se a i ne smanjuje. Šta bi to bilo? Hvala puno! Lp

Jetko321

Dobar dan.Imam 15 godina i primetio sam pre 2 dana da mi je izrasla kao nrka mala tackica jako sitna na kozici organa.Hteo bih da proverim da lo je to opasno ili nesto tako pre nego sto se obratim roditeljima zato sto mi je jako glupo pitati ih.Hvala vam unapred

Domi432

Dobar dan imam 16 godina i primijetio sam na korijenu penisa da mi je narastao kao čir ne boli me ne iritira dali je opasan

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, na temelju Vašeg opisam nemoguće je zaključiti o čemu se radi. Moguća je bezazlena upala folikula dlake ali i neke spolno prenosive bolesti te je stoga potreban pregled dermatovenerologa kako bi se utvrdilo stanje i propisala odgovarajuća terapija.

Fabilu

Poštovani,

Pojavila mi se neka čudna bela izraslina odmah ispod glavica na žili samoj i sa obe strane... prvo se pojavila jedna pre dva meseca koja je porasla prilično od tada,a sad se pojavila i druga
Probaću slike da učitam pa ako bi mogli da mi pomognete i kažete šta da radim
Hvala unapred

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani,

bez kliničkog pregleda nemoguće je postaviti dijagnozu. Preporučam pregled dermatovenerologa.