Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pristevi koji svrbe

sanelas

Postovani!
Prije mjesec dana poceli su mi izbijati tvrdi pristevi po tijelu koji jako svrbe. Razlicite su velicine, od vrlo malih do vecih. Jedan prodje drugi se pojavi. Gotovo svaki dan jedan. Kada ih cesem stvori se na vrhu krastica. I ostane oziljak.
Pojavili su mi se na trbuhu, ledjima, stopalu, nogama, rukama, oko desetak u ovih mjesec dana.
Sto bi to moglo biti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, na temelju onoga što ste napisali ne mogu Vam reći o čemu bi se moglo raditi.

sanelas

Oprostite, koji podaci su vam još potrebni kako bi mi mogli odgovoriti?

Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Potrebno je vidjeti o kakvim je promjenama riječ, jer "prištevi" nisu dio medicinske terminologije.