Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Pristici na rukama

MissB

Postovani! Imam puno pristica na podlakticama koji su ugl. upaljeni. Pri istiskivanju uz nekih izlazi bijela, a iz nekih prozirna tekucina u ne povlace se. Ima ih ponesto i na nadlaktici, ali oni su manji i povuku se. To traje otprilike mjesec dana, pogorsava se, jako se crveni i ponekad malo svrbi, najcesce nakon sto ih diram. I prije sam znala imati pristice na tim dijelovima ruku, ali to je bilo ponekad, po 2-3 komada koji bi se brzo povukli. Mozete li pretpostaviti sto bi bio uzrok ili koja je dijagnoza i preporuciti mi nesto dok ne stignem na red kod dermatologa?
Unaprijed se zahvaljujem.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, na temelju toga što ste napisali, ne može se reći o čemu je riječ. Svakako, nije ništa ozbiljno. Pričekajte pregled dermatologa.