Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

problem penisa

studentstudentic

poštovani,
Imam 19 godina i slijepa sam osoba.
Kao što sam već naveo slijepa sam osoba te mi je bilo malo teže vodit računa o higijeni, jer ne znam kada treba nešto očistiti.
Tako nisam baš vodio računa o higijeni penisa te mi se skupilo naslaga ispod kožuce,
Sada sam se malo više aktivirao po tom pitanju, no međutim pri povlačenju kožice imam bol te se ona ne može do kraja povući.
Sa lijeve strane postoji kao neko nabubrenje te ono neda da se kožica povuče.
Interesuje me dali postoji mogućnost da se pojavio gnoj, te ako jeste dali je to mnogo opasno te kako se rješava.
Moželi se izbjeći odlazak kod ljekara moželi se to uraditi samostalno?
Pozdrav.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da se ne radi o nečem ozbiljnijem, ali ako ste zabrinuti, otiđite kod liječnika.

studentstudentic

Poštovani,
Dali imate ideju kako da povučem kožicu kako bih očistio naslage?
Imam bolove pri navlačenju dali da nečim posebnim natopim pa da bude lakše?
Ne bih baš da mi roditelji znaju za ovo, a morali bi saznati ukoliko bih išao ljekaru.
Ne znam samo kako da prepoznam ukoliko se radi o gnoju, te kako se taj problem rješava ukoliko dođe do toga?
Pozdrav.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, tu Vam ne mogu pomoći.

studentstudentic

poštovani,
Možetel mi samo reći kako prepoznati gnoj na penisu, te dali je to mnogo opasno ako se pojavi?
Pozdrav.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da nemate gnoj na penisu, ali da budete sigurni morat ćete kod liječnika.