Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Promjene na kozi penisa

amelonix

Pozdrav,prije nekoliko mjeseci na kozi penisa pojavila mi se promjena u vidu plavkaste ili ljubicaste tackice koja se postepeno siri i tvori pravilan krug precnika 2mm,nakon nekog vremena plavicasta boja je nestala i malo se ljustila koza da bu sada se vidio samo kruzic,u medzuvremenu pojavila su se jos 2 ista kruzica koji niti bole niti svrbe i gotovo su ravni sa zdravom kozom,napominjem da ne mjenjam partnere i koristim zastitu pa me interesuje imate li iskustva sta bi moglo biti i preporuku za neku kremu,nije bili reakcije na kanesten,nistatin...hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o blažoj ritaciji. Možete mazati Bepanthen krema.