Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

pureća koža

Yvanna

Poštovani,
pureću kožu na nadlakticama imam otkad znam za sebe i nije mi toliko smetala no nedavno mi je počela i po bedrima i bokovima pa mi nije baš svejedno više. Počela sam koristiti eucerin losion s 10% uree i koža nije više onako suha ali još uvijek su prisutni oni bijeli sitni prištići koje ja ne mogu gledat pa istiskam i još bude gore. Što da koristim da se ti bijeli prištići smanje?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne smijete "tiskati prištiće". To neće pomoći. Losion s 10% ureom je dobro rješenje.

Yvanna

Ok, a dali je dobro radit piling ili bi to još pogoršalo stvar?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne, to ne bi bilo dobro.

Yvanna

Ok, hvala!