Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

smeđa mrlja na nožnom prstu

adri27

Postovani,
prije pola godine na drugom prstu desne noge uocila sam smedju mrlju glatke povrsine, velicine do 3 mm. Pokusala sam skaricama otkloniti visak koze, tako da sam dio mrlje uklonila, a dio nisam jer se nalazi dublje od povrsine koze. Mlada sam osoba (do 30 god.) i ne izlazem se pretjerano suncu. Imam li razloga za brigu?
Zahvaljujem na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno nemate. Ali bi ipak bilo uputno da promjenu pogleda dermatolog.