Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Što mi se događa sa kosom?

leonela

Pozdrav poštovani doktori i dokorice ;

ja sam nova na forumu i pročitala sam sve postove koje bi mi mogle pomoći. U svim postovima imam samo neke simptome, a ne sve. Kosa me već poslije pranja ludo svrbi, crvenila nema već mi je vlasište bijelo, perut je vidljiva 3 - 4 dan od pranja. U jednim od postova cura ima slične simptome pa ću poćeti koristiti isti šampon kao i ona, pa ćemo vidjeti, šampon je Ducray Kertyol . moje pitanje je da li bi se trebala obratiti doktoru ili pokušati sa nekoliko šampona sama riještiti svoj problem?

Dinko Kaliterna, dr. med.

Savjetujem prvo pregled da vidimo o čemu se radi jer nažalost čitanje odgovara ne mora značiti da će vam to problem riješiti. Taj šampon za sada odgodite bar 7 dana prije pregleda da ne prikrije znakove vaše bolesti.