Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Svrbež dojke

Smoki

Poštovani,

već me tri mjeseca neprestano svrbi, a ponekad i probada samo desna dojka. Nikakvih vanjskih promjena nisam na njoj uočila niti sam išta osjetila samokontrolom. Liječnica opće prakse dala mi je uputnicu za ultrazvuk, međutim prvi slobodan termin je tek na jesen. Inače, imam 27 godina i reumatski artritis.
Voljela bih kada biste dali svoje okvirno mišljenje i savjet što učiniti.

Zahvaljujem.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne znam točno o čemu je riječ, ali pitanje i nije za dermatologa.