Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Svrbez koze?

diesel

Svake zime se posvadjam sa svojom kozom happy Naime pocinje jako svrbiti, posebno u predjelu potkoljenica (i prednja i straznja strana). Ne koristim nikakva sredstva koja bi je iziritirala, a da ih ne koristim i inace tijekom godine. Koji je uzrok? Zanima me neki dobar losion, mlijeko za kozu, krema koja bi ublazila to jer uzasno mi je tesko se suzdrzavati pa imam krastice po nogama od cohanja happy Hvala na nekom savjetu!

dr. Suzana Ljubojević

U zimskim mjesecima koža se pojačano suši (vjetar, hladnoća, suhi zrak u stanu-radijatori, grijalice!). Potrebna je redovita njega neutralnim losionima za tjelo, naročito nakon kupanja. Savjetujem Vam korištenje Eucerin losion s 3% ureje, Trixera krema. Bepanthen losion...