Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Tamne mrlje na kozi

Diwata

Poštovanje! Unazad mjesec dana na kozi su poceli da se pojavljuje tamne mrlje, tj. smedje za nijansu tamnije od koze. Na predjelu ramena, i ispod grudi.Nakon nekog vremena kad ih pocesem samo onda ostanu bijeli krugovi. Evo ovako to izgleda [IMG]http://i51.tinypic.com/99mmfn.jpg[/IMG]
Kako da se rjesim ovh mrlja!?HVala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, rezolucija fotografija je loša. Čak i da nije, vjeroajtno Vam ne nih mogao reći o čemu je riječ. Potreban je pregled, a potom vjerojatno i određene pretrage.