Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Točkice na penisu

Boobi

Poštovani,pre par mjeseci na obodu glavica mi se pojavljuju sitne tackice koje su nekad uočljive a nekad skoro da se nevide , kad su uočljive djeluju kao neki sitan osip . Pojavljuju se pri dnu glavica u jedinoj liniji,inače meni je kozica u većini slučajeva nategnuta preko glavica i bas na tom mestuu dokle kozica dolazi se pojavljuje. Inače me ne svrbi i nesmeta. Hvala unapred.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne radi se o nekoj bolesti, vjerojatno tek o blažoj iritaciji. Liječenje nije potrebno.