Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

virusne bradavaice- dijete od 3 godine

stefica90

postovani, moj sin od 3 ipo godine ima par bradavica po rukama. bili smo kod dr. opce prakse koja je to i potvrdila. dala nam je uputnicu za dermatologa. ali tek primaju narudbe u 9 mj, i onda jos cekanje oko mj dana. bojim se da mu se ne prosire vise. one vece sam par puta namazala sa kolodijem i jedna se osusila i otpala, ali druge su vece suse se ali ne otpadaju, ja se bojim s tim puno mazati dok mi dermatolog ne preporuci. molim vas savjet za neku kremicu ili sto da ucinim da se ne prosire dok ne dodemo na red za dermatologa.
zahvaljujem unaprijed.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možete mu stavljati Verrumal tekućinu kroz nekoliko tjedana.