Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

vitiligo

pero

Imam 27 godina. Prije 2 tjedna primjetio sam bjelkaste fleke po unutrašnjosti podlaktice i nadlanicama obje ruke. Doktor je dijagnosticirao vitiligo ali je rekao i da je to gljivično i da se ne smijem izlagati suncu.

Zanima me da li se vitiligo uspješno liječi u početnoj fazi i čime.

Unaprijed zahvalan

prof dr Jasna Lipozenčić

Preporučujem pregled u Ambulanti za pigmentne tvorbe Klinike z kožne i spolne bolesti KBC I MF Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 4, gdje će se potvrditi dijagnoza vitiliga ili druge dermatoze koja se pojavljuje s hipopigmentacijama.