Dječja psihologija

anonymous

Hana Hrpka, prof. psih.

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

gdje obaviti pretrage

mcs

Postovana,

moj je sin (2.5 g) prije tri tjedna krenuo u vrtic u kojem provodi 3 sata dnevno. Vrticki logoped savjetuje da obavimo ispitivanje sluha te logopedsko i psiholosko testiranje. Njegova pedijatrica smatra da najbolju obradu radi ERF, no zbog velikih lista cekanja (ERF i Suvag minimalno pola godine) ja Vas najljepse molim da preporucite neku privatnu ustanovu, s visokokvalitetnim stucnjacima, u kojoj bi mogli naciniti potrebne pretrage u razumnijem roku.

Hana Hrpka, prof. psih.

Poštovana mama,

hvala Vam na javljanju i iskazanom povjerenju. S Vašem liječnicom se možete savjetovati oko posjeta stručnjaku koji bi ispitao sluh, a ja Vam mogu Vam preporučiti logopede i psihologe kojima se možete javiti. U Sesvetama se nalazi logopedski kabinet „Blaži“ kojima se možete obratiti na broj 01 2004 103 ili 01 2010 043. Također, u ovom logopedskom kabinetu se možete dogovoriti i za psihološku obradu. Osim njima, za psihološko testiranje se možete javiti i Psihološkom centru „Sever“ koji se nalazi na adresi Petra i Tome Erdodya 2 u Zagrebu, a kontaktirati ih možete na broj 01 4500 350.

Ako Vam budu trebale dodatne informacije, slobodno mi se opet obratite, a možete i nazvati Hrabri telefon za mame i tate na broj 0800 0800 svakim radnim danom od 9 do 20 sati ili se javiti putem e-maila savjet@hrabritelefon.hr

Srdačan pozdrav,
Hana Hrpka, prof.