Dječja psihologija

anonymous

Hana Hrpka, prof. psih.

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

PLAC U SNU

ive_st

Postovani,dijete vec duze vrijeme place u snu,
ne mogu je probuditi ,skoro po cijelu noc

Hana Hrpka, prof. psih.

Poštovani,

hvala Vam što ste mi se javili i time iskazali povjerenje. S obzirom na to da ste mi vrlo malo napisali o situaciji, voljela bih čuti još informacija o tome što se događa s djetetom, koliko je staro te da mi opišete koliko dugo se događa da dijete plače u snu te na što mislite kada kažete da ju ne možete probuditi cijelu noć.

Kako bih Vam mogla pružiti korisne informacije koje bi Vam mogle pomoći, savjetovala bih Vam da nam se javite na liniju Hrabrog telefona za mame i tate na broju 0800 0800. Na liniji rade educirani volonteri koji se susreću s raznim roditeljskim pitanjima i izazovima. Linija je besplatna i anonimna te je otvorena svakim radnim danom od 9-20h.

Nadam se da ćete nam se uskoro javiti s više informacija!

Srdačan pozdrav,
Hana Hrpka, prof.