Endokrinologija i dijabetologija

endokrinologija, gdje?

vlatka

Molim Vas da mi odgovorite gdje je u Hrvatskoj najbolji endokrinološki tim liječnika, tj. kamo se javljaju ljudi s problemima hormona štitnjače?

Unaprijed hvala,

Vlatka

Dr Ivana Pavlić Renar

Kao dugogodišnji član Klinike Vuk Vrhovac valjda bih Vam trebala reći da smo mi najbolji, međutim bolesti štitnjače su poslije dijabetesa najčešći problem u endokrinologiji i to ćete sasvim sigurno adekvatno riješiti u bilo kojoj Kliničkoj ili većoj županijskoj bolnici. U Zagrebu je to moguće, osim u ovoj Klinici, u Zavodu za endokrinologiju KBC Rebro, Zavodu za nuklearnu medicinu KBC Rebro, te istoimenim zavodima KB sestara milosrdnica. Ne bih se usudla govoriti gdje je bolje- imajte potpuno povjerenje da je svuda dobro, pa izaberite prema lokaciji.
Dr Ivana Pavlić-Renar