Estetska kirurgija

Lipomi

renco124

Poštovani,

Molim vas daj mi odgovorite da li se ako danas operiram 2 veća lipoma u području trbuha pod lokalnom injekcijom sutradan opet mogu operirati 3 manja na području ruke također lokalno.ja sam se tako naručio jer imam ih puno a htio sam za vrijeme godišnjeg operirati više da ne uzimam bolovanje pa imam jedan dan operaciju na Rebru a drugi u Novoj bolnici no nisam to spominjao ni na jednom od mjesta da sam si tako posložio.Pretpostavljam da radi rezova nema veze šta su 2 dana zaredom no pitam radi lokalne injekcije jer ne znam da li smeta ako se primi dva dana zaredom?

Lp,

Hvala!

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovani, moram priznati da se radi o domišljatom pristupu . U svakom slučaju, ukoliko se ne radi o većim lipomima, nebi trebalo biti problema.