Estetska kirurgija

nokat-divlje meso

nika94

Dobar dan
Imala sam 8x cupanje nokta i to je vrlo komplicirana prica no,sad mi se pojavilo divlje meso i stravicno bolii..zeljela bi ga rihesiti bez odlaska pod noz,ako je ikako moguce..savjet neki? Hvala unaprijed

Dinko Tončić, dr. med.

Poštovana, zahvaljujem na upitu, vezano uz Vaš problem, probajte se javiti na Polikliniku Aviva Zagreb kod kirurga prof. Josipa Unušića .