Estetska kirurgija

strije u trudnoci

Pozdrav
tokom trudnoce koristila sam jedino bademovu kremu i imam dosta strija narocito u donjem dijelu stomaka. Postoje li metode za trajno uklanjanje, koje su i koliko su preporucljive? Postoje li preparati koji mogu obnoviti kozu bez upotrebe estetske hirurgije?

Hvala

Dinko Tončić, dr. med.

Nažalost, za sada ne postoji metoda u okviru moderne medicine niti kozmetologije kojom bi se problem strija uspješno rješavao.