Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

BORE

nina031

Poštovani, imam 21 godinu i žensko sam. Ne znam jel normalno, ali počele su mi se nazirati prve bore. Na čelu i oko očiju. Na čelu su poprilično uočljive. Čula sam da curama u dvadesetima kreme protiv bora nisu baš preporučljive. Jel to istina? I jel postoji nešto što bi mogla koristiti kako bi smanjila njihovu vidljivost? Hvala happy

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da možete početi koristiti neka kreme protiv bora. Za druge postupke ste premladi.