Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Fleke od sunca na licu

yex

Mozete li mi reci sta je najbolje uraditi sa flekama od sunca (ili staracke fleke, kako ih zovu iako su mi se pojavile sa oko 30g)? Da li je tacno da se posle nekih primenjenih tretmana vracaju u jos vecem broju?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ako mislite na solarni lentigo, onda su najbolji tretmani rubinskim laserom (u jesenskom i zimskom periodu). Ako imate sklonost, nove promjene će se ponovo javljati.