Activelle tbl.

milspolj

Poštovani,
zahvaljujem na odgovoru,i ja već duže vrijeme razmišljam o prestanku uzimanja,ali me doktorica odgovori kada dodem na pregled.Na koji bih ja sad način trebala prestati sa uzimanjem,jer znam da nije dobro odjednom prestati.Dali da koji mjesec uzimam svaki drugi dan tabletu pa da onda predem na nešto na biljnoj bazi,molim Vas pomoć,jer ne znam zašto dr. kod koje idem privatno,toliko forsira hormonsku terapiju,i zar se ne bi liječnici tu ipak trebali barem nekako usaglasiti,jer možete misliti kako je to zbunjujuće za nas pacijentice.
Svidaju mi se Vaši odgovori i drago mi je da sam naišla na vašu stranicu,

zahvaljujem još jednom na odgovoru,
srdačan pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jednostavno popijte kutiju do kraja i prestanite. Prebacite se na biljne tipa Refemin, Feminal, Sojaflavon i sl.