Amijski tračak?

mamaX3

Postovani.

Danas sam bila na ultrazvuku i ustanovljen mi je "Amijski tračak" ...trudna sam 16+4...do sada je bilo sve u najboljem redu...plod se razvija kako treba i sve pet...

Doktorica mi je rekla da dodem na ultrazvuk opet za 2tj.
Citam po internetu zastrasujuce price povodom amijskog tracka. ...

Meni je doktorica rekla da se za sada netrebam nicega paziti...mirovanje i sl.za sada je sve u redu no mene taj tracak jako brine...

Zar je on tako opasan kako citam?...
...pise se o teskim deformacijama bebe...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može napraviti probleme no ipak češće prođe sve u redu.
Poslušajte svoju doktoricu.

mamaX3

hvala na odg.

Znaci iz Vaseg ginekoloskog iskustva u ovakvom slucaju u vecini slucajeva bude sve u najboljem redu tj.sa bebicom bude sve u najboljem redu?...

A dal ja mogu sto napraviti da "tracak" nestane?...

ps-jos uza sve to dobila sam jucer popodne nalaze briseva i nadena mi je ureoplazma 10/4...

danas idem kod svoga doktora no bojim se da nece reagirati na to i da mi nece dati nikakv lijek...a citam da dosta zena primi antibiotik...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemam puno iskustva s time. Prema literaturi sam vam napisao.