baka-mama

Nia-Kia

Poštovani... da li gospođa od 57 god koja nije imala menstroaciju 4 godine moze ostati trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može naravno.

Nia-Kia

Postovani...dakle radi se o mojoj mami...ona je jako zabrinuta....ima 57 godina kao sto sam gore vec navela.. mucno joj je nakon svega sto pojede i kaze da joj jw trbuh tvrd i da ima osjecaj kao da raste.... od panike ne zeli raditi test boji se ici ginekologu kako bi se utvrdilo da li se radi o trudnoci ili ne... ne znam kako da jooj pimognem.... sto da joj kazem sto da napravim da joj pomognem. Sto bi joj mogli biti... bojim se za nju...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neka se za početak javi liječniku obiteljske medicine. Trudnoća je isključena dakako, ali s obzirom na abdominalne tegobe treba se javiti na pregled i ginekologu.