bakterije i svrab bez pomoci

euro12

Ovo traje vec mjesecima i neizdrzljivo je i psihicki i fizicki,molim vas za vas strucni savjet.Nakon 10 penicilina i ispijanja antibiotika za suzbijanje angine grla,pojavio mi se nesnosivi svrab vagine.Zatim na vanjskim polnim usnama pojavile su mi se crvene flekice koje su jako svrbile,ginekolog mi je propisavao canesten ,nistatin masti,geramicin,macmiror complex,ali bez ucinka.Tek poslije toga uradjen mi je vaginalni bris koji je pokazao dvije bakterije,eserihiju i streptokoku hemolitikus beta,u urinu bakterija nema.Zatim propisane su mi tablete ampicilin,flekice su nestale ,ali svrab je i dalje prisutan.Sada mi se pojavio herpes na usnama,i flekice po licu,ne znam vise kome se obratiti,tri ginekologa sam izmijenjala,ali bez pomoci ...Sta dalje?Polnog odnosa jos nisam imala.NADAM SE ODGOVORU,POSTOVANJE I UNAPRIJED HVALA !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite kontrolne briseve pa ponovite terapiju po nalazu istih.